برنامه نويسي تحت وب با ASP.Net و C#.Net به همراه پروژه کاربردي
اين دوره که به صورت کاملا کاربردي و عملي مي باشد تمامي مطالب مورد نياز در برنامه نويسي تحت وب ( ASP.Net - C#.Net ) و همچنين کار با بانک اطلاعاتي SQL Server به صورت تئوري و عملي مطرح و پياده سازي مي شود. دانشجويان در طول دوره يک پروژه را به عنوان پروژه عملي انتخاب کرده و تا پايان دوره با توجه به مطالب و نکات آموزشي پياده سازي مي نمايند ، همچنين چندين جلسه پايان دوره مربوط به کار بر روي پروژه و رفع اشکال و بيان نکات کليدي مي باشد. افرادي که اين دوره را انتخاب مي کنند نياز به گذراندن دوره C#.Net به صورت جداگانه ندارند و کليه مباحث مورد نياز در اين دوره آموزش داده خواهد شد.
طول دوره : 40 ساعت
هزینه دوره : 580,000 تومان
زمان :  پنج شنبه ها 15 الی 19 ، شروع از 24 تیرماه
برنامه نویسی تحت ویندوز با C#.Net
در این دوره دانشجو با مفاهیم برنامه نویسی شی ء گرا و برنامه نویسی تحت سی شارپ آشنا شده ، نحوه اتصال پروژه های سی شارپ به بانک های اطلاعاتی را به صورت کاملا حرفه ای و کاربردی فرا خواهد گرفت. این دوره نیز همانند سایر دوره ها به صورت کاربردی و انجام یک پروژه عملی می باشد که در طی دوره با فراگیری مفاهیم C#.Net تکمیل می شود ، چندین جلسه پایان دوره مربوط به کار بر روی پروژه و رفع اشکال و بیان نکات کلیدی می باشد.
طول دوره : 36 ساعت
هزینه دوره : 380,000 تومان
زمان :  یکشنبه - چهارشنبه ساعت 17 الی 20 ، شروع از 20 تیرماه
اصول برنامه نویسی Net.
این دوره مناسب افرادی می باشد که تاکنون تجربه برنامه نویسی زبانهای شی ء گرا را نداشته و یا حتی تاکنون برنامه نویسی نکرده اند . در طول این دوره دانشجو با مفاهیم اولیه برنامه نویسی شیءگرا آشنا شده و در پایان دوره توانایی طراحی و پیاده سازی یک نرم افزار ساده تحت سی شارپ را دارا خواهند شد. کلیه مباحث این دوره همراه با تمرین های کاربردی و مثال های متنوع می باشد.
طول دوره : 24 ساعت
هزینه دوره : 220,000 تومان
زمان :  چهارشنبه ها ساعت 17 الی 20 ، شروع از 23 تیرماه
SQL Server 2014
در دوره آموزشی SQL Server 2008R2 دانشجو به صورت پایه ای مباحث مربوط به پایگاه داده ، مفاهیم نرمال سازی ، اصول طراحی دیتابیس ، نصب SQL Server ، پشتیبان گیری ، بازیابی و آشنایی و کار با دستورات SQL و Store procedure ، توابع SQL ، امنیت در SQl Server و سایر نکاتی که یک برنامه نویس و طراح دیتابیس به آنها نیازمند است را فراخواهد گرفت ، همچنین در پایان دوره دیتابیس چندین سیستم نرم افزاری به صورت عملی طراحی و توسط دانشجویان پیاده سازی خواهد شد .
طول دوره : 30 ساعت
هزینه دوره : 400,000 تومان
زمان :  سه شنبه ها ساعت 17:30 الی 20 ، شروع از 29 تیرماه