کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی ASP.NET 4.5 در C#.Net
در اين کتاب فرض مي شود که شما هيچ تجربه قبلي در برنامه نويسي نداريد ، در نتيجه هر چيزي که به آن نياز داريد به شما آموزش داده ميشود . شروع کار آموزش استفاده از مهارت هاييست که شما براي يک برنامه نويسي خوب در ASP.NET به آن نياز داريد ، سپس آماده پيشرفت براي پروژه هاي پيچيده تر خواهيد شد و برنامه نويسي حرفه اي را ياد مي گيريد .
انتشارات Apress ادامه مطلب
کتاب آموزش پیشرفته ASP.NET 4.5 در C#.Net
کتاب آموزش ASP.NET 4.5 در سي شارپ کامل ترين مرجعي مي باشد که در زمينه آموزش ASP.NET ميتوانيد پيدا کنيد . چاپ پنجم اين کتاب بسيار کامل تر از قبل مي باشد و شما با مطالعه آن مي توانيد هر آنچه را که براي طراحي و برنامه نويسي وب سايت هاي ASP.NET لازم داريد بياموزيد. شروع اين کتاب ، با مفاهيم اصلي و پايه سي شارپ آغاز مي شود و به طور پيوسته آموزش مهارت هاي کليدي حرفه اي را در اين کتاب خواهيد يافت .
انتشارات Apress ادامه مطلب
کتاب آموزش مقدماتی ASP.NET MVC 4
مطمئنا در سالهاي اخير درباره ASP.NET MVC زياد شنيده ايد ، اين تکنولوژي جديد و هيجان انگيز براي توسعه برنامه هاي کاربردي وب ASP.NET مورد استفاده قرار مي گيرد. تا همين اواخر ASP.NET MVC به عنوان يک تکنولوژي پيشرفته ، تنها براي توسعه دهندگان با تجربه و با دانش قوي از ASP.NET و برنامه نويسي C#.Net مناسب در نظر گرفته مي شد...
انتشارات Apress ادامه مطلب
کتاب آموزش مقدماتی ASP.NET 4.5 و ارتباط با دیتابیس
کتاب آموزش مقدماتي ASP.NET 4.5 شما را با دنياي برنامه نويسي وب سايت هاي مبتني بر داده با استفاده از ASP.NET ، ADO.NET ، Entity Framework و C#.Net را آشنا مي کند. از آنجا که برنامه نويسان ASP.NET نياز به دسترسي سريع با کارايي بالا به پايگاه داده را دارند، مي توان گفت اين کتاب بهترين روش ها جهت رسيدن به راه حل هاي حرفه اي ساخت وب سايت هاي ASP.NET مبتني بر داده را به سادگي آموزش مي دهد.
انتشارات Apress ادامه مطلب
کتاب آموزش ASP.NET 4.5 پیشرفته در C#.Net و VB.Net
ASP.NET چارچوب وب رايگان مايکروسافت مي باشد که براي ساخت برنامه هاي کاربردي وب، با استفاده از HTML، CSS ، و جاوا اسکريپت ارائه شده است. اين کتاب ويژگي ها و امکانات ASP.NET را با زبانهاي سي شارپ و VB.Net به طور کامل توضيح مي دهد.
انتشارات Apress ادامه مطلب
کتاب آموزش برنامه نویسی HTML5 برای برنامه نویسان ASP.NET
کتاب آموزش برنامه نويسي HTML5 براي برنامه نويسان ASP.NET به شما مي آموزد که چگونه قدرت و انعطاف پذيري HTML5 را در پروژه هاي ASP.Net و ASP.Net MVC به راحتي تحت کنترل خود در آوريد .
انتشارات Apress ادامه مطلب
کتاب برنامه نویس خبره C# 5.0
کتاب برنامه نويس خبره C# 5.0 ، يک کتاب در مورد يادگيري و انجام بهترين روشهاي برنامه نويسي در سي شارپ مي باشد . هدف اين کتاب در يک جمله بر اين اصل است که خوب بنويس تا نرم افزار، کارايي بالايي داشته باشد.
انتشارات Apress ادامه مطلب
کتاب مبانی کار با پایگاه داده در C#.Net
کار با داده ها و پايگاه داده در سي شارپ ، قطعا مي تواند براي شما سخت و نامفهوم باشد اگر شما با VB6 ، VBA يا اکسس کار کرده باشيد. با استفاده از اين راهنماي عملي، شما گام به گام و مرحله به مرحله به اطلاعات مفيد و آموزشهاي کاربردي دست پيدا خواهيد کرد، مي آموزيد چگونه داده ها را از طريق سي شارپ به روز رساني کنيد ، چگونه داده ها را حذف کنيد و همچنين مهارت هاي اساسي را فراخواهيد گرفت که اگر شما قصد برنامه نويسي با اين زبان را داشته باشيد به آن نياز داريد.
انتشارات O'REILLY ادامه مطلب
کتاب آموزش طراحی وب سایت های سریع در ASP.NET
کتاب آموزش وب سايت هاي سريع در ASP.NET يک کتاب کاربردي ، يک راهنماي جامع و کوچک جهت طراحي و برنامه نويسي وب سايت ها و برنامه هاي تحت وب کارآمد با ASP.NET مي باشد. اين کتاب به صورت گام به گام مثالهاي کاربردي را به شما نشان مي دهد که مي توانيد با مطالعه و پياده سازي نکات آموزش داده شده در آن از قبيل بهينه سازي صفحات وب ، استفاده از تکنيک هاي خاص ASP.NET و استفاده صحيح از ويژگي هاي HTML5 ، همانند يک برنامه نويس حرفه اي به طراحي و برنامه نويسي در محيط وب بپردازيد.
انتشارات Manning ادامه مطلب
کتاب آموزش پیشرفته C# 2012 و .NET 4.5
اين کتاب به عنوان يک مرجع پيشرفته براي برنامه نويسان با تجربه ميباشد که به دنبال به روز رساني و افزايش مهارت هاي خود در نوشتن برنامه هاي کاربردي ويندوز ، برنامه هاي تحت وب و برنامه هاي مترو با C# و .NET 4.5 مي باشند .
انتشارات Apress ادامه مطلب
کتاب آموزش پیشرفته برنامه نویسی C# 5.0 و .NET 4.5
چاپ ششم اين کتاب به طور کامل تجديد نظر و بازنويسي شده است و آخرين تغييرات در زبان سي شارپ و پيشرفت هاي جديد در فريمورک .NET 4.5 در آن بيان و آموزش داده مي شود. هدف اين کتاب اين است که شما با بخش هاي مختلف فريمورک .Net از قبيل اسمبلي ها ، فرم هاي تحت ويندوز ، وب فرم ها ، ADO.Net ، وب سرويس هاي XML و ... آشنا شويد.
انتشارات Apress ادامه مطلب
کتاب آموزش C#.Net در عمق ، چاپ سوم
اگر شما يک برنامه نويس NET 4.5 هستيد ، حتما از سي شارپ براي برنامه نويسي يک نرم افزار براي يک شرکت يا يک سازمان يا حتي برنامه نويسي براي يک نرم افزار کوچک استفاده کرده ايد. در C# 5 شما مي توانيد کارهاي شگفت انگيزي با جنريک ها، عبارات لامبدا ، نوع هاي دايناميک ، LINQ و ديگر قابليت هاي سي شارپ انجام دهيد ، اما در ابتدا شما بايد سي شارپ را عمقي ياد بگيريد.
انتشارات Manning ادامه مطلب